5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

блог

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

 

 

Місце, де життя починається заново

В епіцентрі різноманітності кардинально протилежних емоцій ми ще раз усвідомили: Хтось неймовірно рідний та воістину величний заплатив ціну власного життя, щоб ми могли радіти, подорожувати, любити і безтурботно пити лате в одному з непримітних закладів старого міста.

 

Небесна сотня

Дивлячись фільм "Небесна сотня Майдану", я роздумував над тим, як підло гріх підкрадається до серця людини, скриваючи при цьому все вироддя жахливості своїх наслідків.

 

В ту ніч я зрозумів, що таке благоговіння!

В ніч з 14 на 15 жовтня 2013 року в нас народилася маленька дівчинка, яку назвали Соломійкою. Здорова, повноцінна, гарна.

Пізно вночі я повернувся з пологового будинку додому, ще мало усвідомлюючи що зі мною трапилося. Довго не міг заснути. Залишившись наодинці з собою, власними думками та Богом, я роздумував над нашими з Ним стосунками.

 

Роздвоєння особистості

Відгук на статтю Анастасії Касьян "Ліки від аборту", Кореспондент №11 (499), 23 березня 2012 року.

Дивними також звучать звинувачення в адрес Церкви. Анастасія зовсім не знайома з роботою, яку проводять тисячі місцевих церков різних конфесій по всій Україні: це і безкоштовні телефонні лінії, консультації, матеріальна допомога та ін.

 

Неправильні акценти

Відгук на статтю Крістіни Бердинських "Тріснувший костел" (Кореспондент №10 (498), 16 березня 2012).

Ми часто забуваємо першочергове призначення Церкви Божої: це не сакральні ритуали, запах ладану, споглядання шедевральних ікон в старих храмах, а, в першу чергу, збір людей, поєднаних однією думкою, єдиним бажанням – прославляти Бога.

 

Пекло - не Норвегія

Якщо б нам відкрилася справжня картина майбутнього без Бога, ми б невідкладно каялися у своїх гріхах та бігли до церкви, обіцяючи завжди служити Богові!

 

Творці нової культури

Враження від прочитання статті Крістіни Бердинських "Вища, іноземна", опублікованої в №30 (467), 5 серпня 2011 року, в тижневику "Кореспондент".

 

Його ім'я - Чудесний!

А мені хотілося на все горло викрикнути: "А в Його практиці  - це мільйонний, та де там, мільярдний раз! Тому що одне з Його імен, без сумніву, Чудесний Бог".

 

Інтерв'ю журналу "Орієнтир"

Короткі відповіді на питання журналістів стосовно теми "Стосунки з Богом і вік".

Рубрика "Круглий стіл".

 

Розпочинаємо всеукраїнську акцію "Підтримай водія"

Знаки поваги та підбадьорення спонукають водіїв ретельніше дотримуватися правил дорожнього руху, зокрема переїзду пішохідного переходу (зебри).

Саме тому ми розпочинаємо всеукраїнську акцію ПІДТРИМАЙ ВОДІЯ, ціль якої виховати культуру взаємоповаги між учасниками дорожнього руху.

 

Відбулася акція "Біблія людям"

Паралельно з роздачею Біблій та проведенням лекцій на вулицях міста можна було спостерігати автопробіг. О шістнадцятій годині міську Ратушу оточило біля сотні волонтерів, одягнених в білі футболки з логотипом акції та Бібліями в руках. Вони зібралися для проведення флеш-мобу. Фінальним етапом акції став благодійний концерт на Вічевому Майдані за участю відомих християнських гуртів та виконавців.

 

Круглий стіл на тему "450-річчя Пересопницького Євангелія: історія і сьогодення"

Круглий стіл став першим заходом в рамках акції «Біблія людям», присвяченої святкуванню 450-річчя Пересопницького Євангелія в Україні. В ньому приймали участь представники Івано-Франківської обласної влади, релігійних та громадських організацій, а також відомі люди України, життя яких змінила Біблія.

 

Відеоролик про життя пастора Давида Вілкерсона

Історія життя та служіння американського пастора і проповідника Давида Вілкерсона ("A Tribute to David Wilkerson") (англійською мовою).

 

1973 рік. Видіння близького майбутнього. Давид Вілкерсон

38 років тому американський проповідник Давид Вілкерсон отримав видіння майбутніх подій на землі. Навіть скептикам раджу ознайомитися із його змістом. Адже тут передбачені події, які збуваються на наших очах: землетрус в Японії, розквіт гомосексуалізму, світова фінансова криза, зміна клімату та ін.

 

Іван Хреститель 21 століття

Весь день мене, і напевно багатьох людей, мучило єдине питання: «Чому?». Чому, Господи, все склалося саме так? Звичайно, проповідник вже не молодий (79 років), факт, що багато служителів не доживали і до його років. Однак, все ж таки, чому помер такою смертю? Невже ж роками плідного служіння не заробив собі кращої участі? Невже ж не вартий достойнішого переходу? Невже не заслужив упокоїтися у власному ліжку, насичений днями, знаючи від Бога про наближення дати своєї смерті, попередньо приготувавши останню проповідь, якій судилось би стати заповітом для молодого покоління?

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com