5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

 
про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

проповідістаттіінтерв'юпоезіяпрозакартини

 

повернутися

Ліка Роман: «Біблія для мене – це компас, за яким я орієнтуюся в житті!»

 

 

Історія Ліки Роман, володарки титулу «Міс Україна — 2007», досить неординарна, можливо, навіть казкова. Вона працювала перукаркою в одному з ужгородських салонів краси, а сьогодні носить корону «Міс Україна — 2007». Марічка говорила з Лікою про служіння та роль Біблії в її житті.

 

- Ліко, під час акції «Відчуй силу змін» у 2008 році по всьому Києву були розміщені білборди з твоїм зображенням та словами «Бог – моя краса». Скажи, що ти вкладаєш в поняття «краса»?

- Сьогодні красою прийнято вважати насамперед зовнішні дані. Але я думаю, що справжня краса людини - це щось більше. У кожної людини є внутрішній світ, і він може бути різним. Та на відміну від наших зовнішніх даних, його ми можемо змінити (зробити красивим). Красивий внутрішній світ формується в залежності від наших цінностей та пріоритетів життя. Саме тому, кожна людина може бути красивою, варто тільки захотіти цього!

- Часто в своїх інтерв’ю ти говориш, що Бог домоміг тобі отримати титул «Міс Україна-2007». Розкажи, як це відбулося?


Я читаю Біблію з восьми років


 

- Складно розповісти про це в двох словах. В мене як і у багатьох українців були серйозні стереотипи з приводу конкурсів краси, по-перше, тому, що це стосується тільки зовнішніх даних, а по-друге, що там все куплено і корумповано. Та в один прекрасний момент, мене запросили поїхати на Національний конкурс краси, і хоча в мене ніколи не було амбіцій перемагати на конкурсах і навіть безліч разів я відмовлялася від пропозицій будувати модельну кар’єру, я відчула, що мені потрібно бути там. І ось саме того року в журі конкурсу запрошують володарку конкурсу «Міс Світу»; в ході конкурсу вона помічає щось особливе в мені, якесь особливе світло, і говорить про це решті членів журі. Кінець кінцем її голос став вирішальним. І цей голос був на мою користь. В той момент, коли мені вручали корону, я знала точно, що тільки Бог міг привести мене в правильний час, в правильне місце. Через це Він і зараз торкається до життів тисяч молодих людей.

 

Красивий внутрішній світ формується в залежності від наших цінностей


- Як ти думаєш, Біблія – це книга для пенсіонерів та священиків чи молодь теж може знайти в ній щось цікаве для себе?

- Я читаю Біблію з восьми років, вона мені була цікавою ще тоді, і не менш цікава зараз. Люди часто говорять: «Життя таке заплутане…», а потім слідують божевільним ідеям або переконанням та в кінці кінців ламають своє життя. Біблія - дуже практична книга. Для мене це компас, за яким я орієнтуюся навіть тоді, коли все навколо здається заплутаним та незрозумілим. Я просто довіряю Біблії, адже тільки ця книга може нам вказати правильний шлях в житті. Щодня переконуюсь в цьому на власному досвіді.

- Яку роль в твоєму житті грає Біблія?

- Вона є основою моїх принципів та рішень.Сьогодні багато дівчат страждають від низької самооцінки, тому що насправді кожна людина має потребу в значимості та високій оцінці оточуючих. Але Біблія говорить нам про те, як сильно Бог нас цінує. Він заплатив за кожного з нас найвищу ціну, віддав Свого Єдинородного Сина на смерть, щоб ми мали вічне життя. Творець світу зробив все, що від Нього залежить, для того, щоб ми могли бути з Ним вічно. Коли знаєш це, думка оточуючих стає другорядною.

- Твої побажання читачам газети «Рибка».

- Дорогі друзі, бажаю, щоб кожен з Вас зрозумів те, як сильно Вас любить Бог і навчився не тільки приймати цю любов, але й любити Його навзаєм!

Розмовляла Марічка Галюк, 2011 рік.

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com