5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

Ціль посібника — допомогти церковним служителям підняти служіння,

які звершують наші церкви, на вищий рівень задля ще більшого

духовного збудування братів і сестер

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

 

 

повернутися

У посібнику подані корисні поради для служителів місцевих громад Церкви Християн Віри Євангельської щодо звершення різноманітних богослужінь: водного хрещення, Вечері Господньої, благословення дітей, шлюбу, похорону, посвячення дому молитви, дитячого, молодіжного, жіночого, євангелізаційного і музичного служінь, святкових зібрань, а також організації соціального служіння — як на основі Священного Писання, так і з досвіду, практики і розуміння нашого братства.

Подані посадові інструкції служителя, теми, які стосуються його особистого життя і служіння: «Служіння пресвітера (пастора) церкви», «Особисте життя пастора», «Служіння диякона і диякониси».

У рекомендаційній формі надані внутрішні положення місцевої церкви, які допоможуть служителю в налаштуванні внутрішнього життя громади: «Права та обов’язки члена церкви», «Дисциплінування членів церкви», «Конфліктні ситуації», «Управління фінансами», «Бюджет церкви», «Положення про бухгалтера».

Подані також поради щодо звершення рукопокладення, сповіді, оливопомазання; роз’яснена етика звершення молитви за хрещення Духом Святим. Корисними будуть і теми щодо організації зібрань і участі в різноманітних заходах: «Членське зібрання», «Братерська і церковна рада», «Церковна освіта», «Домашні групи», «Душеопікунство і наставництво», «Участь у міжконфесійних заходах», «Участь у заходах, ініційованих владою», «Співпраця із ЗМІ» тощо.

 

Ціль підручника — допомогти церковним служителям підняти служіння, які звершують наші церкви, на вищий рівень задля ще більшого духовного збудування братів і сестер, а також гідно представити Євангеліє і Церкву ХВЄУ перед світом та іншими християнськими конфесіями, щоб у всьому було прославлене Ім’я нашого Господа Ісуса Христа.

 

Теми посібника висвітлюють такі служителі ЦХВЄУ:

Боришкевич Віктор

Варениця Віталій

Вознюк Віктор

Волков Микола

Вінковський Сергій

Галюк Богдан

Зозуля Віталій

Калабський Олександр

Капіца Петро

Капустін Ігор

Кліновський Анатолій

Котяш Віктор

Кучер Олександр

Лисюк Віталій

Малик Василь

Манелюк Сергій

Музичук Петро

Попудник Василь

Попчук Олександр

Синюк Микола

Телев’як Анатолій

Яцюк Віталій.

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com