5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

Долати цьогосвітні спокуси і правильно реагувати на виклики сьогодення

нелегко, особливо в молодому віці. Однак необхідно, оскільки це –

запорука ефективного життя в Ісусі Христі.

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

 

 

повернутися

Посібник для молоді "Юність в об’єктиві" підготовлений спільно двома відділами Церкви ХВЄ України – освіти та молоді. Він охоплює 22 найважливіші теми для успішного життя молодого християнина.

Вислів Ісуса Христа про те, що ми не від світу цього, по-справжньому починаєш розуміти лише тоді, коли в серці зацарює Господь. Долати цьогосвітні спокуси і правильно реагувати на виклики сьогодення нелегко, особливо в молодому віці. Однак необхідно, оскільки це – запорука ефективного життя в Ісусі Христі.

То як цьому навчитися? Як правильно будувати стосунки – з батьками, друзями, у школі і на роботі, але насамперед – з Ісусом Христом; як правильно свідчити про свою віру; правильно благовістити; як знайти своє служіння в Господі – на ці та багато інших важливих запитань ти знайдеш відповідь у цьому посібнику.

 

"Молодь – це не майбутнє, а сьогодення Церкви Христової! І тому ми повинні подбати про нього.

В наші дні молоді люди перебувають під постійним тиском збоку світської системи світу, великих можливостей, які пропонує демократичне суспільство, різноманітних спокус, Інтернету, а також перешкод в реалізації своєї особистості.

Десятки років працюючи з молоддю, я помітив, що найякісніше допомогти молодим людям ми можемо, зійшовши на їхній рівень.

Даний підручник – це намагання відверто поспілкуватися з людьми, які тільки починають доросле життя, відверто поговорити про їхні проблеми та виклики.

Даний проект посібника для молоді "Юність в об’єктиві" реалізується у співпраці Відділів освіти та молоді нашого братерства. І ми сподіваємося, що він буде корисним, принесе практичні поради та допомогу і дасть можливість молодим людям розібратися у непростих ситуаціях життя", - зауважив у передмові до книги керівник Відділу молоді Церкви ХВЄ України Богдан Левицький.

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com