5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

 

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

Щоденні роздуми  

 

 

квітень

 

13

 

повернутися

 

Доленосна п'ятниця

 

"Отче, відпусти їм, бо не знають, що чинять вони!"

Лук. 23:34

 

Про що думає людина під час страждань? Дехто лихословить, згадуючи день свого народження та причину страждань. Хтось вибирає іншу захисну тактику, наприклад, іронічний сміх та висміювання.

Не так повів себе Ісус. Добре знаючи причину власних страждань – гріхи людства, Христос думав про людей. В годину важких мук Його думки були сповнені любов’ю до всіх, чий життєвий вибір привів Його на хрест, на неймовірний фізичний та, досі незнаний для жителів землі, душевний  біль. "Отче, прости їм, бо вони не розуміють, що роблять зараз", - злетіла молитва зі святих уст.

В переддень великого свята, яке вкотре промчиться планетою, від Аляски аж до берегів Японії, я думаю про пам’ятні події тієї доленосної п’ятниці.

Що дало силу Тобі, Сину Божий, дивлячись на озлоблене, вульгарне, пихате, ненаситне до жорстокості, кривавої відплати та брехні, зради і ненависті, спотворене лукавством, заздрістю, обмовами та гріхом, Власне творіння, полюбити його, не відмовитись у годину випробування і віддіти за нього Своє життя?

Тільки сила майбутнього Воскресіння та любов! В п’ятницю, висячи на хресті, Ісус Христос вже бачив недільний ранок! Він знав, що Воскресіння має силу перетворити злобу в приязнь, сум в радість, нечистість у праведність, вчорашнього грішника в сьогоднішнього святого!

Сила Воскресіння!

"Тож усе я вважаю за втрату ради пізнання Христа Ісуса, мого Господа… щоб пізнати Його й силу Його воскресення" (Фил. 3:8-10), - пізніше напише апостол Павло. І я з ним погоджуюся! А ти?

 

 

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com