5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

 

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

Щоденні роздуми  

 

 

квітень

 

19

 

повернутися

 

Новозаповітні шукачі

 

"І від страху перед Анголом затряслася сторожа, та й стала, як мертва. А Ангол озвався й промовив жінкам: Не лякайтеся, бо я знаю, що Ісуса розп'ятого це ви шукаєте"

Мт. 28:4-5

 

В наш час своїм відношенням до пошуків Бога християни поділяються на дві категорії:

1) нічна сторожа,

2) жінки-мироносиці.

Перших повністю задовільняє їхнє християнство: щотижня зручні лавки в улюбленій церкві, прогнозована проповідь пастора, після зібрання тактовні усмішки та класичне запитання на зразок: "Як життя?" і така ж відповідь: "Дякую, добре!". Будь-яке "непрогнозоване" втручання Духа Святого в звичний для них порядок, раптовий прихід Христа посеред ночі в затишний сад викликає заціпеніння і схожу реакцію, як у нічної сторожі: "Сторожа стала, як мертва". "Ні, це не Бог!", "Він так не працює".

А про зовнішню місію ніхто з них навіть не згадує. Для таких це поняття зовсім не популярне.

Зовсім інша реакція у жінок, які рано прийшли до гробу в пошуках Христа. Так, вони сумують, тому що давно не бачили Вчителя. Однак, звичний хід речей їх не задовільняє, привалений камінь гнітить душу.

З’явлення Ангела Божого хоча й налякав їх, та не вразив, тому що в глибині душі жінки цього прагнули і очікували. І Ангол підтвердив їхнє бажання, кажучи: "Ісуса розп'ятого це ви шукаєте".

Жінки не стоять в заціпенінні, як мертва сторожа, а швидко біжать розповідати всім, що Христос воскрес! Христос воскрес у їхньому житті.

До якої категорії належиш ти?

 

 

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com