5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

 

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

Щоденні роздуми  

 

 

квітень

 

20

 

повернутися

 

Богоборець

 

"Не Яків буде називатися вже ймення твоє, але Ізраїль, бо ти боровся з Богом та з людьми, і подужав"

Бут. 32:29

 

Яків любив пригоди. Та й взагалі, все його життя було суцільною пригодою: вкрав у брата перворідство, обманом здобув благословення батька, втікав до Падану арамейського, чотирнадцять років служив в наймах за жінок… І це ще не весь список!

Та, не зважаючи на все, Яків любив Бога. "Я не вартий усіх отих милостей, і всієї вірности, яку Ти чинив був Своєму рабові", - такою була його молитва.

І Господь бачив його щирість, тому вирішив допомогти своєму рабові – послав Ангола, щоб виховати та присмирити Якова. "І боровся з ним якийсь Муж, аж поки не зійшла досвітня зоря" (Бут. 32:25).

Та майбутній патріарх не здається і Анголу довелося торкнутися його тіла: "І звихнувся суглоб стегна Якова, як він боровся з Ним" (Бут. 32:26).

Та сину Ісаака і цього мало: він вимагає в Ангола ще й благословення! Такої зухвалості Божий Післанець, напевно, не очікував. "О, це так впертий чоловік!".

Своїм непоступливим характером Яків набув собі нове ім’я – Ізраїль, богоборець, а також і благословення.

Не помиляється той, хто нічого не робить. А наполегливість та невідступне бажання Божого благословення відкривають духовні очі, приводять людину в Пенуїл. "І назвав Яків ім'я того місця: Пенуїл, бо бачив був Бога лицем у лице, та збереглася душа моя" Бут. 32:31.

 

 

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com