5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

 

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

Щоденні роздуми  

 

 

квітень

 

24

 

повернутися

 

Рема

 

"А Він відказав йому: Іди. І, вилізши з човна, Петро став іти по воді, і пішов до Ісуса"

Мт. 14:29

 

Майже в кожного українця є Біблія. Я бачив багато гарних примірників в бібліотеках своїх знайомих. Біблія – це класика, з цим ніхто не сперечається.

Всі християни мають вдома Біблію. А "народжені згори" навіть часто читають її: 47% - майже щодня, біля 29% - щодня. Однак, небагато з них отримують відкриття.

Все записане Слово Боже Біблія називає логосом. Момент з’єднання нашої віри з виголошеним Словом Бога являє людині рему – особисте духовне відкриття.

Не знаю, чи багатьом з вас доводилося переживати бурю на морі, та Петро з апостолами мав би про що нам розповісти. В ту ніч нічого не віщувало небезпеки. Та вона приходить без попередження. Знаним рибалкам не звикати до бурі, та сьогодні море скаженіло по-особливому: човен заливало водою і, як пір’їну, кидало об високі скелясті хвилі пінистої води.

- Петре, розіб’ємося на смерть! – кричав на вухо Андрій братові.

Раптом хтось із учнів серед хвиль помітив білу пляму, яка наближалася. Переляк скував й без того крижане тіло Симона.

- Привид?! Рятуйте! Жах!

Та це був Ісус. Його слово, як завжди, владне та заспокійливе, вселяло радість та віру: "Заспокойтесь, це Я, не лякайтесь!".

Симон був впевнений – це Вчитель! Його голос особливий!

- Господи, звели, щоб прийшов я до Тебе по воді! – від несподіванки учні аж переглянулися.

Вперше ноги рибака ступали по воді, як по землі. Він дивувався, не розумів, як таке може бути, але вірив. Петро бачив Ісуса і чув тільки Його слова: "Іди!".

При світлі місяця ще хвилину тому налякані учні спостерігали неймовірну картину: посеред страхітливих хвиль Симон сміливо крокував по воді до сіяючого Христа.

- Петре, це неймовірно! – хтось крикнув з човна.

- Як вода? Що ти відчуваєш? Вона м’яка? Прогинається?

Враз Симонову свідомість, як кинжал, прорізала блискавична думка. На мить, він збагнув, де знаходиться: хвилі табунами диких коней неслися на зніяковілого сміливця, вода пом’якшала і нога раптом провалилася в морську глибінь.

- Рятуй, Господи! – тільки встиг скрикнути рибалка.

Та Ісус був поряд.

Ми деколи теж чуємо слово від Бога. Віра замикає голос нашого розуму, надприроднє здається таким звичним, реальним. Це особливі моменти, які є великим благословенням від Господа. Ними потрібно дорожити, тому що це праця Духа Святого, Який зрощує нас духовно!

 

 

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com