5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

 

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

Щоденні роздуми  

 

 

квітень

 

25

 

повернутися

 

Відновлений, щоб знову перемагати!

 

"І сказав Самсон: Нехай помру я разом із филистимлянами! І він з великою силою сперся на стовпи, і впав той дім на володарів та на ввесь той народ, що в ньому… І були ті померлі, що він повбивав їх при своїй смерті, численніші за тих, що повбивав їх за свого життя"

Суд. 16:30

 

Самсон являється уособленням сили та непереможності. Ми навіть почали використовувати ім'я "Самсон", щоб характеризувати сильну людину. Часто ми теж уявляємо себе духовними Самсонами. Для таких Слово Боже каже: "Пильнуй, як стоїш, шоб не впасти". Сатана використовує самовпевненість, щоб згубити людину. Одного разу силач почав легковажити з гріхом: "Ввійшов Самсон до блудниці" Суд. 16:1.

Можливо, хтось теж відчуває себе непереможним: "Та подивлюсь вночі TV, я вже не спокушаюся, в мене духовний імунітет". Три рази будеш сильний, а на четвертий – твій гріх знайде тебе. Так було з Самсоном (Суд. 16:1-22).

Як же поводитися християнину, який все ж вчинив гріх? По-перше, не піддаватися на підступи сатани і пам’ятати, що Бог зацікавлений в тому, щоб ми якнайшвидше піднялися, набралися духовного досвіду і ніколи не падали на тому ж місці. Це не кінець життя (як би цього не хотів сатана), а справжні уроки віри.

Весь час, коли Самсон молов у домі ув’язнених, його не покидала думка про те, що прийде час, його волосся відросте і він більше ніколи не дозволить обстригти його. Таке відношення повинно бути у кожного, хто вчинив гріх.

Сатана багатьох християн "потопив" саме на цій переправі. Багато припинили своє служіння саме через те, що не змогли відновитися після падіння. А це - кінцева ціль диявола.

Та сьогодні Слово Боже запевняє нас усіх в тому, що Бог відновлює людину.

Після відновлення Самсон побив більше ворогів, ніж до падіння. І це правда, яку проголошує Син Божий Ісус Христос, але яку хоче приховати сатана: "Бо праведний сім раз впаде та зведеться" Прип. 24:16.

Якщо ти впав, хапайся за простягнуту руку Божу і продовжуй прямувати із Ним. Бог досі сильно любить тебе!

 

 

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com