5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

 

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

Щоденні роздуми  

 

 

травень

 

13

 

повернутися

 

Вибраний рід

 

"Але ви вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власности Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого, колись не народ, а тепер народ Божий, колись не помилувані, а тепер ви помилувані!"

1 Петра 2:9,10

 

Пам’ятаю в дитинстві я був здивований, коли бачив, як курка висиджувала качині яйця. Я був налаштований скептично: пташку обдурити нескладно, яйця всі ж однакові. Та й з нюхом в неї, напевно, не все гаразд. Пройде час, вилупляться каченята, от тоді вона їх покине.

Та, коли з яєць вилупились малі птахи, квочка з ще більшим запалом взялася їх доглядати. А найдивовижніше – вона не робила ніякої різниці між своїми і підкинутими дітьми.

Я не перестаю дивуватися, як сильно нас любить Бог!

"А тепер у Христі Ісусі ви, що колись далекі були, стали близькі Христовою кров'ю… Отже, ви вже не чужі й не приходьки, а співгорожани святим, і домашні для Бога" (Еф. 2:13,19).

"Скільки разів Я хотів зібрати діти твої, як та квочка збирає під крила курчаток своїх…" (Мт. 23:37).

Бог має особливий статус та особливе ставлення до Своїх дітей: як до Своїх "біологічних" вибраних дітей (Ізраїля), так і до нас, "колись тілом поган", "а тепер народу Божого!". Коли ми зустрічаємося лицем до лиця з ворогом, Бог стає нашим захистом. "А спасіння праведних від Господа, Він їхня твердиня за час лихоліття, і Господь їм поможе та їх порятує, визволить їх від безбожних і їх збереже, бо вдавались до Нього вони!" (Пс. 36:39,40).

А ще мене по-особливому вражають Слова Бога, коли Він порівнює нас, Своїх дітей, із "зіницею Свого ока". Очі – це душа людини, в них відображається все розмаїття її душевного стану, як і фізичний стан. Це найважливіший орган з усіх органів чуттів, а зіниця – найчутливіша складова ока. "Зіниця – це округлий отвір у райдужній оболонці ока, крізь який у нього проникає світлове проміння. Залежно від освітлення, розміри зіниці змінюються: вона розширюється в темноті, при емоційному збудженні, больових відчуттях, введенні в організм атропіну та адреналіну і рефлекторно зменшується при яскравому світлі" (Вікіпедія).

Бог дуже швидко реагує, коли хтось торкається Його дітей. Як зіниця ока швидко реагує на кількість світла і на будь-які зміни, як квочка реагує на небезпеку і скликає курчат під свої крила, так само і Бог. Але набагато швидше! У сотні разів швидше!

 

 

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com