5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

 

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

Щоденні роздуми  

 

 

травень

 

16

 

повернутися

 

Показати Христа

 

"Петро відповів і сказав Ісусу: Якби й усі спокусились про Тебе, я не спокушуся ніколи. Промовив до нього Ісус: Поправді кажу тобі, що ночі цієї, перше ніж заспіває півень, відречешся ти тричі від Мене…"

Мт. 26:33-34

 

Якось я читав інтерв’ю футболіста, якого експерти визнали найкращим гравцем вищої ліги футбольного чемпіонату Франції, в якому він сказав: "Без команди я ніхто!". Ці слова з уст досить молодого спортсмена здивували мене розумінням справи та скромністю своїх заслуг.

На жаль, таке розуміння не приходило до Симона Петра цілих три роки. Так, він любив Христа і своїх друзів, апостолів, тримався за мрію жити в новому царстві, яке анонсував Господь, ладен був стати "ловцем людей", хоча й до кінця не розумів суті цієї "професії", навіть був переконаний віддати власне життя за Христа. Добрі наміри, але завищені можливості…

Не розуміючи основного аспекту християнства, Симон надіявся на свої сили, власні здібності та вибіркову обраність. Три роки рибалка намагався показати себе: "Господи, навіть якщо всі покинуть Тебе, я – ні!".

І, як буває завжди у випадку, коли людина надіється на себе, апогеєм краху власних сил стали події у дворі первосвященника – відречення перед служницею, іншою жінкою та цілою групою людей. "Не знаю Цього Чоловіка" - фраза, яка визначає рівень сили людини без Бога.

Однак, це школа, яку повинен був пройти майбутній апостол, щоб зрозуміти свою нікчемність і незначущість без Бога та віднайти істинне джерело сили у воскресінні Спасителя. Щоб потім, при зустрічі з Христом, з соромом заглянувши в Його очі, почути таке любе: "Симоне, чи ти дійсно любиш мене? Паси вівці Мої!". Щоб при зустрічі з кривим біля Красних воріт храму в Єрусалимі владно сказати: "Срібла й золота в мене нема, але що я маю, даю тобі: У Ім'я Ісуса Христа Назарянина устань та й ходи!" Дії 3:6.

Хто сьогодні покаже світові Христа?

 

 

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com