5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

 

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

Щоденні роздуми  

 

 

липень

 

29

 

повернутися

 

Закон сіяння і жнив

 

"Не обманюйтеся, Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне!"

Гал. 6:7

 

Сьогодні я ще раз переконався, як працює Божий закон сіяння і жнив. Повертаючись з богослужіння, з Євангелінкою та своїм мобільним телефоном я присів під тінню дерев перепочити. Присів з донечкою та телефоном, а встав тільки з дитиною. Телефон залишився на лавці...

Через деякий час задзвонив мобільний мого батька. Оскільки його не було вдома, я взяв слухавку. На моє велике здивування хтось телефонував з мого номера, оскільки на екрані висвітлило моє ім’я. За мить я збагнув, що сталося – я загубив свій мобільний!

Незнайомий молодий чоловік повідомив, що знайшов телефон і хоче повернути його власнику.

Я був приємно здивований чеснотою незнайомця і дякував Бога за повернення цінної втрати, де зберігаються всі контакти та важливі записи.

Пізніше, розповідаючи домашнім про приємний випадок, я згадав ще одну нещодавню пригоду. Якось, перераховуючи решту біля каси, я зауважив, що продавець помилився на мою користь. Хоча сума була порівняно незначною – всього 10 гривень – я з радістю повернув її.

А сьогодні Бог повернув мені у 200 разів більше! Це Його почерк!

Звичайно, слід зауважити, що не завжди жнива бувають приємними. Людина пожинає тільки те, що сіє. Христос сказав: "Бо хіба ж виноград на тернині збирають, або фіґи ізбудяків?", говорячи про відповідність зерен до плоду.

Те, що ми думаємо, говоримо і робимо, матиме свій плід в майбутньому. Якщо сіємо для плоті (гріхи та лихі вчинки), жатимемо смерть. Якщо сіятимемо духовне, то будемо збирати благословення та вічне життя. "Бо хто сіє для власного тіла свого, той від тіла тління пожне. А хто сіє для духа, той від духа пожне життя вічне. А роблячи добре, не знуджуймося, бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо" Гал. 6:8-9.

А що жатимеш ти?

 

 

 

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com