5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

 

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

Щоденні роздуми  

 

 

березень

 

7

 

повернутися

 

Віра Йосипа

 

"Догодити ж без віри (Богові) не можна" Євр. 11:6

 

Віра – це завжди віра в надприроднє, неможливе для людини. Це завжди виклик розумові.

Якось ввечері я натрапив на уривок із одного фільму про життя Ісуса Христа. На екрані якраз демонстрували епізод народження майбутнього Месії. Режисер звернув увагу глядачів на емоції та вираз обличчя Йосипа, майбутнього опікуна Ісуса з Назарету. Збентежений чоловік прийняв на руки від своєї законної дружини Марії маленького хлопчика-немовля, який щойно з’явився на світ.

На його лиці був подив, що згодом змінився на велике бажання повірити і, вкінці-кінців, віра! Повірити в те, що ця дитинка була зачата від Духа Святого, було, м’яко кажучи, абсурдом.

- Ти впевнений, Йосипе, що це немовля від Духа Святого? Ти коли-небуть чув, щоб від Духа Святого народжувалися діти?! Я - ні…

Нам сьогодні важко оцінити подвиг душі Йосипа. Однак, він був справді віруючим чоловіком.

Та в кожного з нас є свої виклики. Чи зможе Господь зцілити від невиліковної хвороби мою маму? А чи дасть покаяння такому затверділому серцю, як в мого чоловіка? Чи звільнить мого сина від наркотиків? Чи може, взагалі, народитися дитина від Духа Святого?

"А Йосип, муж її, бувши праведний, і не бажавши ославити її, хотів тайкома відпустити її. Коли ж він те подумав, ось з'явивсь йому Ангол Господній у сні, промовляючи: Йосипе, сину Давидів, не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо зачате в ній то від Духа Святого. І вона вродить Сина, ти ж даси Йому йменна Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів. А все оце сталось, щоб збулося сказане пророком від Господа, який провіщає: Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануїл, що в перекладі є: З нами Бог. Як прокинувся ж Йосип зо сну, то зробив, як звелів йому Ангол Господній…" Мт. 1:19-24.

Друзі, головне – почути Слово від Бога. А сьогодні Він говорить через Біблію. Якщо Господь пообіцяв, то для нас залишається тільки вірити. Як повірив Йосип.

 

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com