5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

 

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

Щоденні роздуми  

 

 

квітень

 

6

 

повернутися

 

Колишній біснуватий проповідує

 

"І пішов він та в Десятимісті зачав проповідувати, які речі великі Ісус учинив йому. І всі дивувались!"

Мр. 5:20

 

Як вам такий проповідник? Чи доводилося вам бачити людину, яка сміливо розповідає про Христа, а ще позавчора була одержима декількома тисячами демонів?

Мешканцям десяти огречених міст за Йорданом довелося. Колись це була гебрейська територія, спільна єврейська історія, спільне поклоніння Богові. Але новий час приніс зміни: модні віяння, грецьку філософію. За таке вилучають.

І ці десять міст, як десять пам’яток колишньої любові, вилучені з гебрейської території, почали жити новим життям, на жаль, життям без Бога.

Та якось в одному з міст з’явився дивний чоловік. Послухати його на центральну площу зійшлося багато людей. Молодий, високий з густою чорною бородою (уважний спостерігач зауважить, що вона вже давно не стрижена) незнайомець крикнув гучним голосом:

- Друзі, в Ізраїлі з’явився Чоловік, який виганяє демонів!

Слухачі затамували подих. Давно не чули про таких! А пілігрим продовжував:

- Одним із біснуватих був я! Та Ісус Христос, Син Божий, зробив мене вільним!

Люди, які стояли особливо близько біля проповідника, з острахом відскочили назад. "Невже таке може бути?! Невже цей приємний молодий чоловік ще недавно був одержимий легіоном демонів?!".

Натовп загудів.

- Та це ж Легіонер з печер. Я його знаю! – вигукнув хтось з юрби.

- Так, це я! – радісно відповів гість. – Господь змінив моє життя і сказав: "Іди до дому свого, до своїх, і їм розповіж, які речі великі Господь учинив тобі, і як змилувався над тобою!". І ось я тут, друзі! Вам всім необхідно особисто зустрітися з Ісусом. Він – неймовірна Людина!

Чутка про Чоловіка, який виконує старе пророцтво Ісаї (Мт. 4:15-16), швидко розлетілася по Десятимістю. І люди пішли: залишали свої домівки і шукали порятунку. Віковічна темрява остогидла, народ шукав Світла, Якого прагнув вже давно і про Яке розповів "одержимий".

Проповідь Легіонера перевернула десять міст, десять історій, десять доль, які вже давно потребували зцілення. Вони дивувалися і раділи, бачивши як колишній біснуватий проповідує!

 

 

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com