5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

 

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

Щоденні роздуми  

 

 

квітень

 

27

 

повернутися

 

Вірність

 

"Будь вірний до смерти, і Я тобі дам вінця життя!"

Об. 2:10

 

Я сповідую, що єдиним критерієм успіху в Божому Царстві є вірність. Так, проста вірність. Із дня в день, з хвилини на хвилину, з місяця в місяць, з року в рік. Вірність Богові.

Не кількість членів в твоїй церкві, не титули, якими тебе величають люди, не кількість статей, підписаних твоїх іменем, не кількість проданих дисків чи книг, не кількість друзів чи послідовників в соціальних мережах, ані грошей в гаманці, а проста вірність Богові щомиті.

І навіть не віра з її можливостями пересувати гори. Бо навіть в часи глибокого сумніву, коли єдиними словами будуть: "Господи, допоможи моєму невір'ю", саме вірність покаже правильний адресат, до кого звернутися з даним проханням.

Навіть не зважаючи на те, що без віри догодити Богові не можна, без вірності ніколи не прийдеш до справжньої віри.

Ми звикли зраджувати та Бог ніколи. "Я вічним коханням тебе покохав, тому милість тобі виявляю!" Єр. 31:3. Що це? Вірність Бога.

Його вірність здатна множитися в людських душах, шукати відголоски в найтемніших кутах її зболілого єства, проліском пробивати зледеніле гріхом переконання.

І навіть найменший блік Його вірності здатен нагодувати тисячі людей, як п'ять хлібів та дві риби юрби зголоднілих євреїв.

 

 

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com