5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

 

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

Щоденні роздуми  

 

 

травень

 

14

 

повернутися

 

Старий автобус

 

"Нема доброго дерева, що родило б злий плід, ані дерева злого, що родило б плід добрий. Кожне ж дерево з плоду свого пізнається. Не збирають бо фіґ із тернини, винограду ж на глоду не рвуть. Добра людина із доброї скарбниці серця добре виносить, а лиха із лихої виносить лихе. Бо чим серце наповнене, те говорять уста його!"

Луки 6:43-45

 

Для того, щоб слідувати за Ісусом Христом, потрібно не просто змінити гордий мотоцикл на автобус, де зібрані учні. Для цього потрібно змінити напрямок поїздки, змінити попередній маршрут. Якщо ти рухаєшся в хибну сторону, дрібні деталі, антураж, марка автівки, її колір не змінять місця твого кінцевого призначення. Щоб змінити маршрут, недостатньо просто пересісти на інше місце в старому автобусі. Потрібно з нього вийти, перейти дорогу і почекати на інший.

Якщо людина не визнала свого безсилля перед лицем вічності, гріховності та потреби у Спасителі, то всі намагання стати кращою, бути доброю, стануть тільки зміною місця в тому ж автобусі.

Сьогоднітобі потрібні радикальні зміни. Зупинися на власній дорозі, спершу добре роздивися, чи в правильний бік рухаєшся, і зроби вірний вибір!

 

 

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com