5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

 

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

Щоденні роздуми  

 

 

липень

 

7

 

повернутися

 

Досить ловити рибу!

 

"Говорить їм Симон Петро: Піду риби вловити. Вони кажуть до нього: І ми підемо з тобою. І пішли вони, і всіли до човна. Та ночі тієї нічого вони не вловили"

Івана 21:3

 

В житті настає момент, коли людина втрачає чітку картину завтрашнього дня. Здається, ще вчора ясно бачив свою ціль, життєву силу вдало черпав від нескінченного натхнення, яке хтозна-звідки бралося, не втомлювався від нудної роботи, а сьогодні і надто цікава стоїть. А все тому, що бачив ціль. А все тому, що ще вчора був живим Христос.

Схожий момент прийшов в життя Симона Петра, одного з найближчих учнів Ісуса з Назарету. Колишнього звичайного рибалки, вустами якого якось навіть говорив сам Бог, коли в Ісусі він впізнав Месію (Мт. 16:16). Той самий Петро, який ще яскраво пам’ятає дивну якість води в Галілейському морі, яка була такою ж мокрою але, на диво, твердою. Це той же молодий єврей, який з неприхованим подивом спостерігав із-за куща за величним дійством Преображення. Це він! Тавже зовсім інший…

Вчорашні події зараз здавалися тільки маревом та казковим епізодом з чужого життя. Фантастичним сном, про який вже можливо й забули Яків з Іваном.

Господа вбили. Та й що з того, що дехто вигадує мрійливі байки про його воскресіння?! Ее, ті жінки завжди щось наплутають. І я бачив плащаницю…

Петро теж був в пригорщі наляканих чоловіків, які не склали першого екзамена в житті. А потрібно було зовсім не багато – лиш повірити Його словам! Христос приходив, коли вони були зібрані в горниці. Так, це був Він, і Петро радів разом з іншими Його появі.

"Однак, забагато емоцій, як на один тиждень. Я не готовий до цього. Я не був готовим до Його смерті! А тим більше до воскресіння.  Все це вибило мене з колії. Піду ловити рибу".

Як часто ми стаємо схожими до Симона. Невеликі проблеми, які стають віховими екзаменами у нашій школі вдосконалення, на жаль, вбивають ціль, душать натхнення, заставляють тратити час на другорядні речі. Що було поганого в тому, щоб ловити рибу? Нічого. Але ця справа не була покликанням майбутнього могутнього апостола Петра. Так, можливо колись він ловитиме рибу, відпочиваючи між євангелізаціями. Але не зараз!

Нема нічого поганого ні у футболі, ані в техніці, ні в автомобілях, ані в рибалці, якщочерез ці речі ти не втікаєш від свого головного покликання.

Не топчись на місці, Господь, як і колись, спостерігає за тобою з берега, приготувавши рибу й хліб! (Ів. 21:9).

 

 

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com