5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

 

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

Щоденні роздуми  

 

 

січень

 

5

 

повернутися

 

Праведність Ісусового опікуна

 

"А Йосип, муж її, бувши праведний, і не бажавши ославити її, хотів тайкома відпустити її"

Євангеліє від Матвія 1:19

 

Молодому чоловікові Йосипу не позаздриш: помилився у найвідповідальнішому виборі. Але хто міг знати, що благочестива дівчина спроможеться на таке безчинство – зрадити чоловіка, з яким заручилася! А в Йосипа були справжні почуття, серце вже прихилилося до скромної та доброї Марії. Помилився...

Що ж тепер робити Йосип не знав. Єврейські закони були надто суворими в такому випадку – Марія заслуговувала на ганебну смерть через побиття камінням біля дверей дому свого батька (Повт. Закону 22:20-21).

А що відчував зраджений чоловік? На мить захотілося про все забути – в Ізраїлі тисячі достойних дівчат, невже світ клином зійшовся на Марії?! "Як же хитро притворилася? Навіть жодного натяку не було. А можливо, все ж треба вчинити з нею по-справедливості, так як вона вчинила зі мною? Почуття? А про мої почуття вона не думала, коли зраджувала?!" - Йосип не знаходив собі місця. В розпачі схилився на коліна і, як завжди, шукав поради в Бога. В спілкуванні з Творцем розхристані думки впорядкувалися: "Так, Марія вчинила негідно, порушила наш Закон. Ні, не наш, Божий Закон! Але це її проблеми. На жаль, нічим допомогти вже не зможу. А от зашкодити – так. Я її досі люблю… Невже ж почуття можуть вмить вивітритися? Навіть, коли так, не хочу причиняти їй зла. Хай Бог буде їй суддею".

Після молитви Йосип вже знав, що потрібно робити. Без зайвого розголосу праведний чоловік вирішив розійтися з Марією, яку покохав. Однак, саме так чинить справжня любов. Саме так поводиться праведність. В таких роздумах чоловік заснув.

І в сучасному житті зустрічаються люди, які причиняють нам зло. Свідомо чи несвідомо. Однак, це їхні власні проблеми. Наша відповідальність перед Всевишнім – правильне ставлення до них. Праведна людина не буде знеславлювати (розповсюджувати злі новини) свого ближнього, навіть оперуючи правдою, і навіть у випадку, коли ближнього варто було б "поставити на місце". Праведник надіється на Господа, який є справедливим Суддею. А в стосунках з людьми керується тільки любов’ю!

Чоловік, який так чинив, став опікуном Спасителя на землі!

 

 

 

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com