5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

 

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

Щоденні роздуми  

 

 

лютий

 

2

 

повернутися

 

Залізнична рейка

 

"Тіштеся з того, засмучені трохи тепер, якщо треба, всілякими випробовуваннями, щоб досвідчення вашої віри було дорогоцінніше за золото, яке гине, хоч і огнем випробовується, на похвалу, і честь, і славу при з'явленні Ісуса Христа"

1 Петр. 1:6-7

 

Одного дня будівельною бригадою рейка була поміщена в прекрасному місці, призначеному саме для неї. Вона ніколи не жалілася на своє життя та роботу, не вирішувала переїхати на зручніше місце, однак радо терпіла саме тут сніг, дощ та палюче сонце.

За роки служіння по рейці мільйонами твердих коліс пронеслися сотні тисяч важких вагонів. Але це її не зламало, а навпаки, зробило ще більш витривалою та надійною.

Вона не заздрила, що поїзди мчать, використовуючи для руху, не тільки її, але й підстаркувату трохи підржавілу сусідку. І ніколи не претендувала на роль основної.

Вона завжди раділа, що вдостоїлась честі бути частинкою величезної сітки залізничних доріг, яка багато років єднає людей і приносить їм радість.

Залізнична рейка з трепетом зустріла день, коли інша ремонтна бригада приїхала, щоб її замінити. І без проблем вступила місце новенький блискучій рейці, а сама попрямувала на завод, сподіваючись, що після кінцевої переплавки отримає нове життя!

 

 

 

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com