5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

 

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

Щоденні роздуми  

 

 

квітень

 

9

 

повернутися

 

Депозит благословення

 

"І розмножу нащадків твоїх, немов зорі на небі, і потомству твоєму Я дам усі оці землі. І поблагословляться в потомстві твоїм усі народи землі, через те, що Авраам послухав Мого голосу, і виконував те, що виконувати Я звелів: заповіді Мої, постанови й закони Мої"

Бут. 26:4-5

 

Бог говорив з Ісааком. Одного дня явився синові Авраама і пообіцяв: "Я благословлю тебе!". Можна тільки уявити, якою безмежною була радість Ісаака. Однак Бог продовжує: "Моє благословення для тебе зовсім не безпідставне. Твій батько послухав Мого голосу і виконував те, що Я йому велів: заповіді, постанови та закони Мої".

Глибока повага до батька та незмірна вдячність, яку тільки може відчувати син, переповнили серце патріарха.

Нещодавно серед старих речей бабусі я знайшов давню чорно-білу фотографію, на якій були зафіксовані берег і повноводне плесо ріки. Відбиток був підписаний: "Дорогому братові у Христі Ісусі Стефанові. На довгу та не забутню згадку. "Я, Господь, покликав Тебе в справедливості, і буду міцно тримати за руки Тебе, і Тебе берегтиму, і дам Я Тебе заповітом народові, за Світло невірним" Ісаї 42:6. Ріка Дністер. 30 серпня 1970 р.".

Як з’ясувалося, саме таке пам’ятне фото дарували всім охрещеним тієї літньої ночі. Так, саме ночі, тому що в Радянському Союзі в ті роки було не можливо публічно здійснювати будь-які християнські заходи, в тому числі й водне хрещення.

Я знав про свого прадіда Степана (чи Стефана, як його називали) не багато, тому що народився вже після його смерті. Розповідали, що він був доброю людиною, вірним християнином, який завжди молився за своїх дітей, внуків та правнуків. Зберігся також аудіозапис з молитвою прадіда і прабаби, в якій вони згадують майбутні покоління своїх нащадків, просячи в Бога благословення навіть для тих, кого на той час ще не було на світі.

Пізніше Бога пізнав і мій дідусь Стась. Він познайомив з Ісусом Христом мою маму, яка вперше відвела мене, тоді шестирічного малюка, на навчання в недільну школу.

Ісаак добре засвоїв урок свого батька і продовжив накопичувати "рахунок" благословення у небесному банку, виконуючи Божі заповіді, постанови й закони.

А що сьогодні накопичуєш ти: благословення чи прокляття?

 

 

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com