5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

Блог Богдана Галюка  

 

повернутися лютий, 2014

Небесна сотня

 

Дивлячись фільм "Небесна сотня Майдану", я роздумував над тим, як підло гріх підкрадається до серця людини, скриваючи при цьому все вироддя жахливості своїх наслідків.

Власник Межигір'я - це тільки один ганебний приклад, але сатанинський механізм повторюється в тисячах нас.

Ще вчора спокійно збирав награбовані гроші на митниці і купував лакові столи, за якими переглядав роздруківки з фото незгідних зі своєю "політикою"; в комору складав бойові патрони (які виловили водолази), щоб "заспокоїти" особливо непокірних.

Замість того, щоб ремонтувати дороги, лікарні, дитячі площадки, садки, вчити дітей, заохочувати молодь до роботи, відбудовувати історичну спадщину, він будував замки, полював звірів, збирав колекцію машинок та мотоциклів по 1 млн/шт, збирав компромати на "інакомислячих"... І зовсім не думав про наслідки.

А вони трагічні: сотня улюблених для когось життів, сотня мрій та планів, які з кусками фанери показували нам приклад, як треба любити своїх друзів...

Гріх так підло підкрадається до кожної людини, приховуючи свої потворні наслідки, крадучи відчуття реальності та стираючи віру в Божий закон сіяння і жнив.

Оглянімося, щоб не бути наступними!

Богдан Галюк

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com