5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

Блог Богдана Галюка  

 

повернутися 10 листопада 2018

Джон Бевір та його остання книга "Killing Kryptonite"

 

У західному євангельському середовищі Джон Бевір (у нас його прізвище ще перекладають як Бівер) є одним із найбільш збалансованих п‘ятидесятницьких проповідників та вчителів. Він є автором кількох світових книг-бестселерів, які, до речі, відчутно вплинули і на моє життя та світогляд.

Слідкую за служінням Джона вже біля двох десятиліть, тому можу визнати, що цього служителя по праву називають вчителем від Бога, бо він до цього часу не зупиняється вчитися сам.

Бевір, якому вже (на хвилинку!) 59 років, говорить зі своїми слухачами зрозумілою мовою 21 століття, а це, погодьтеся, одна з найнеобхідніших рис сучасного успішного проповідника.

Свідчення цьому - його остання книга (2017 року випуску) «Killing Kryptonite» (на жаль, поки доступна лише англійською мовою), яка допомагає визначити і знищити гріх, що краде нашу духовну силу.

Як на мене, тут Джон використовує влучну аналогію для покоління, яке виростає на персонажах всесвіту DC Comics, порівнюючи особистий ще не переможений гріх кожної людини з криптонітом, вигаданою кристалічною радіоактивною речовиною, яка є єдиною слабкістю Супермена.

Якщо ви бажаєте зростати духовно, переконливо раджу познайомитися зі служінням цього Божого чоловіка.

Офіційний сайт служіння Джона Бевіра: https://messengerinternational.org

#galyukbogdanteachers

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com