5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

кожній людині сонце.

Тільки дайте йому світити"

Сократ

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

проповідістаттіінтерв'юпоезіяпрозакартини

 

Відеоінтерв'ю

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Текстові інтерв'ю

 

Надійка Гербіш: «Дружба  це щоденне піклування!»

У 2012 році її книга «Теплі історії до кави» не лишепотрапила на полички ТОП-продаж книгарень країни, але й зробила свою авторку абсолютним трендсеттером сучасної українької прози. На сьогодні за офіційними даними продано вже 50 тисяч примірників збірки цих неймовірно теплих історій.

Де письменниця шукає натхнення? Чи легко з нею подружитися? Які поради дасть письменникам~початківцям? Відповіді на ці та інші запитання читайте в інтерв’ю, яке Марічка взяла в Надійки у серпні 2016 року.

 

Алла Вознюк: «Розумію, що в перші роки між нами не було достатньої відвертості»

Кажуть, що життя жінки складне, а життя дружини служителя щескладніше.

Чи дійсно це так я намагалася розпитати жінку з досвідом, дружину керівника Відділу освіти Церкви християн віри євангельської України Аллу Вознюк.

З якими труднощами довелося зустрітися в перші роки подружнього життя, чи питала в пророків волю Божу на свою долю, про складний період, коли втрачала дітей під час вагітності, а згодом отримала невтішний діагноз «безпліддя» дружина служителя розповіла у відвертому інтерв’ю.

 

Анна Малюта: «Мій основний фокус – це Бог та стосунки з чоловіком!»

Минулого літа, відволікаючись від шаленої кількості буденнихсправ, я переглядала стрічку новин у Фейсбуці. І ось натрапляю на фото Анни Малюти, на якому вона разом із чоловіком повідомляють друзям про те, що чекаютьна п'яту дитину.

Першою емоцією був шок! Мені в мить стало навіть легше, бо відчула себе оновленою на силах, підсвідомо жаліючи Аню. Однак, я зробила висновок про її стан через призму власного сприйняття.

 

Валентин Опря: «Я пам’ятаю день, коли мені сказали забрати свої речі і піти світ за очі…»

В одному з християнських видань я натрапив на свідчення,в якому хлопець розповідав про своє нелегке сирітське життя. Яким було моє здивування, коли дізнався, що цей молодий чоловік після навернення до Бога не тільки вступив на навчання до Львівської богословської семінарії, а й редагує християнський бюлетень і, взагалі, вважає себе щасливим.

 

Анатолій Кліновський: «Коли настало 50 років – я захотів пізнати Бога!»

АнатолійІванович Кліновський, пастор церкви ХВЄ м. Борислава, вчитель Біблії, доктор богослів’я, колишній завідуючий відділом освіти Церкви ХВЄ України. Про нього можна говорити багато, та скажу одне: основною відмінністю його проповіді, яка сформувалася за довгі роки служіння, є практичність.

 

Олег Майовський: «Особисто для мене Біблія – це інструкція до життя»

Поет, співак та композитор, пісні якого виконують Ані Лорак,Олександр Пономарьов, Віктор Павлік, Тіна Кароль, Катя Бужинська та ін. Сьогодні він служить Богові.

 

Ліка Роман: «Біблія для мене – це компас, за яким я орієнтуюся в житті!»

Історія Ліки Роман, володарки титулу «Міс Україна — 2007»,досить неординарна, можливо, навіть казкова. Вона працювала перукаркою в одному з ужгородських салонів краси, а сьогодні носить корону «Міс Україна — 2007». Марічка говорила з Лікою про служіння та роль Біблії в її житті.

 

Леонід Якобчук: «Я вчуся ще й до сьогодні»

Із Леонідом Якобчуком я хотів зустрітися вже давно. У наш нелегкий час його свіжий, виважений у світлі Слова Божого погляд на складні питання сьогодення імпонує мені відколи вперше почув його радіопередачу «Відвертість».

 

Іван Скіцко: «А я їм кажу – ви від мене злості і не дочекаєтеся

Він – гравець міні футбольного клубу вищої футзальної ліги України «Ураган». На полі відзначається надзвичайною трудолюбивістю та старанням. У запалі емоцій важкого матчу від нього ніколи не почуєш брудної лайки, яка не є рідкістю на матчах футбольних команд. Він просто професійно виконує свою роботу.

 

Олександр Попчук: «Ніхто апостолом за один день не стає!»

Він – «головний» євангеліст України, якщо можна так сказати. Тобто відповідальний за євангелізаційний відділ Церкви Християн ВіриЄвангельської України. Через служіння брата Олександра сотні, а може, й тисячі людей прийшли до пізнання Бога (точне число дізнаємося в небі). Із групою «Вефіль» він відвідав багато церков в Україні та інших країнах світу. Добрий сім’янин, люблячий батько, успішний служитель, цікавий співрозмовник. Про нього та з ним можна говорити багато. Але в нашій бесіді торкалися, в основному, теми, яка найближча для нього, – євангелізму.

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com