5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

Ця книга відповідає на основні

питання сімейного життя.

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

 

 

повернутися

Мрія про щасливу міцну сім’ю живе у серці кожного чоловіка і жінки, які одружуються. А в мріях усе виглядає легко: легко прийняти іншу людину, легко жити з нею, мов у безхмарному голівудському фільмі.

Видаючи другий навчальний посібник із серії «Сім’я», Департамент освіти Української Церкви Християн Віри Євангельської прагне допомогти сім’ям зробити правильні кроки до вдосконалення спільного життя. А правильні кроки — ті, які відповідають Божій волі.

Подружнє життя — надзвичайно важлива сфера. Згідно з Біблією, Божий задум полягає в тому, щоб чоловік і жінка одружувалися раз і назавжди, і тільки смерть здатна роз’єднати подружжя. Але на шляху виконання цього завдання з’являються різні перешкоди. Шлюбні стосунки — час, коли емоції, які до одруження били через край, влягаються, і молоді люди інколи постають перед важким вибором: що робити з цим шлюбом?

Створення щасливої сім’ї — справа дуже відповідальна. Ця книга пропонує читачам відповіді на питання, які постають перед подружжям у сфері особистих відносин, духовного життя, стосунків із батьками і родиною, виховання дітей, емоційного клімату, відвертості, фінансів, інтимного життя та ін.

Ми дуже сподіваємося, що ця праця зміцнить не одну сім’ю, допоможе подолати виклики, збереже сімейне тепло, а також наблизить чоловіків та їхніх дружин до Господа.

 

Колектив авторів:

БРИЧКА Володимир Дмитрович

ВОЗНЮК Віктор Володимирович

ВОЗНЮК Сергій Михайлович

ГАЛЮК Богдан Петрович

ГУЦАЛО Василь Георгійович

КОЗАЧОК Анатолій Миколайович

МАНЕЛЮК Сергій Володимирович

МУРАХ Ростислав Миколайович

ПОПУДНИК Василь Васильович

САВЧУК Олександр Федорович

ЯЦЮК ВІталій Олексійович

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com