5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ

Глибокі у своїй простоті роздуми й історії на щодень у дивовижний спосіб

нагадають читачам, що Господь так близько біля нас кожної миті!

про наскнигиматеріалипідтримати

на головну сторінкунаписати нам листа5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ
у FACEBOOK5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у TWITTER

 

 

повернутися

Щоб замовити книгу, заповніть цю анкету

Або напишіть: mail@5breads2fishes.com

Або зателефонуйте: +38 (068) 899 19 06

 

До кінця війни читай безплатно

Друге видання

Перше видання

Книга Богдана Галюка "Він завжди тебе чекатиме!" – це короткі біблійні роздуми на кожен день року. Автор пропонує читачеві не промарнувати жодного дня без роздумів над Словом Божим, але робити систематичні щоденні зупинки, щоб духовно гармонізувати своє життя.

Бажання автора – щоб якомога більше людей полюбили цю неймовірну Книгу Біблію, якій у світі немає рівних! І зробили її своїм найкращим другом, партнером та дороговказом життя, тому що в ній захована величезна кількість дорогоцінних духовних перлин, яких вистачить всім жителям землі не на одну тисячу років!

Глибокі у своїй простоті роздуми й історії на щодень у дивовижний спосіб нагадають читачам, що Господь так близько біля нас кожної миті.

 


Відгуки читачів

 

«Тепер кожен ранок має всі шанси, щоб починатись правильно!»

Тетяна Шевченко

 

«Ці короткі тексти на кожен день року якимось дивним чином є джерелом відповідей на мої запитання.

Але хіба можуть натхненні Богом рядки мати якусь іншу дію?»

Ілона Козар

 

«Сьогодні Бог чекав на мене у вигляді цієї книги! Бо ВІН любить! Він завжди на нас чекатиме. Дякую від усього серця»

Софія Яковин

 

«Ця книга є пророчою для мене. Автор просто і доступно коментує Святе Письмо.

Декотрі тексти із Писання (після прочитаного в цій книзі) бачу по-новому і краще розумію суть.

Мені подобається, що в книзі не знайти релігійних повчань, а навпаки тут є відповідь на питання життя»

Валентин Опря

 

«Давно не читав книгу з такою кількістю СВІЖИХ думок. Надихає. Пояснює. Будує. До того ж рідною мовою»

Назар Савчук

 

«Ця книга – прості але водночас глибокі роздуми над вибраним віршем зі Слова Божого на КОЖЕН ДЕНЬ року! Роздуми Богдана тісно переплетені з сучасними реаліями та показують, як саме сьогодні практично застосувати Писання!»

Оксана Муравицька

 

«Трохи шкода, що нову книгу Богдана потрібно читати потрошку. Але так, мабуть, тільки краще: бо як часто буває, що ми «проковтуємо» книги, не зумівши розпізнати по-справжньому смак її «інгрідієнтів».

З задоволенням прочитала сьогоднішній роздум, і готова до нових відкриттів завтра!»

Катерина Болсунов

 

«Цячудова книга коштує копійки, а вправляє мізки на місце на 10000000000000 $!

Це Слово на кожен день розбито по числам на рік. Затрачуваний час – близько 1-2 хв, а користі – на цілий день.

Відкрив сьогоднішнє число і вуаля – відповідь. Причому дуже чітко»

Руслан Синяговський

 

«Очень хорошая книга! Я благодарна, что Богдан поделился с нами тем, что Бог вложил в его сердце. Читаю каждый день!»

Олена Дяченко

 

«Історія за 16 березня із книги заставила подивитися на цю історію із зовсім іншого боку!»

Катерина Тирлеш

 

«Ця книга – просто Шедевр! Я з великою насолодою вмощуюсь в своєму зручному кріслі-мішку і читаю, читаю (тільки нікому не кажіть, що не по днях, бо 15 лютого у мене було ще кілька тижнів тому) і вперед і назад, кожного разу беручи для себе якесь зернятко правди, а часом потіхи і підбадьорення.

Щиро дякую автору, що зміг змусити людину, яка не дуже любить читати, робити це, навіть порушуючи всі правила читання»

Галина Попудник

 

«Книга настільки цікава, змістовна і пояснююча, а також насичена конкретними прикладами, фактами, історичними епізодами та висловлюваннями відомих людей, що з великим нетерпінням чекаємо вечора (бо вдень робота), щоб зручно вмоститись з думкою, а що дальше? Бо дальше все цікавіше.

Захоплено читаємо, аналізуємо, приміряємо до себе і задоволені від прочитанного. Ще довго в голові обмірковуємо»

Богдан і Галина Пуйди

 

«Дуже-дуже класна книга, яка є підбадьоренням на кожен день. Декілька разів співпала із внутрішніми переживаннями.

Дякую вам і Богу за вас!»

Оля Плебанська

 

«Чудова книга, я просто в захваті! Вчора почала читати і вона так мене захопила, що було бажання всю перечитати»

Олена Підлісна

 

«Біблійні роздуми на кожен день року – це праця, яка вирізняється в інформаційному калейдоскопі своєю індивідуальністю. Автор пропонує робити щоденні стоп-кадри, занурюючись в конкретну біблійну тематику. Це важливо, адже правильні слова, роздуми слугують хорошим камертоном для духовної гармонії. Праця Богдана мотиваційна, оскільки заохочує до щоденного вивчення Святого Письма. А коли при читанні чергової історії у нас з’являється власна думка – це час зробити свою нотатку»

Віктор Вознюк

 

 «Глибокі у своїй простоті роздуми й історії на щодень тонізують з самого ранку незгірш теплої води з лимоном і медом – таке собі ідеальне доповнення для духовної дієти віруючих, які моляться не лише завченими молитвами й готові досліджувати Писання із не меншим зачудуванням,ніж дивилися б Discovery-channel.

Господь так близько до нас щохвилини. І ці короткі тексти в дивовижний спосіб про це нагадують»

Надійка Гербіш

 

«Як пастор, що постійно консультує людей, я звик знову і знову задавати запитання: «Чи ви молитеся і читаєте Біблію кожного дня? Ні? Тоді розпочнімо саме з цього…» Практика показує, що звичка щодня проводити час наодинці з Богом як ніщо інше здатна вплинути на життя людини. Нова книга Богдана Галюка – гарне підбадьорення для тих, хто бажає реальних змін. Роздуми автора тут – тільки відправна точка для власного богошукання, вони лише орієнтир, тоді як Автор з великої літери може промовити вашому серцю незмірно більше. Знайдіть зручне місце, зачиніть за собою двері, щиро помоліться та відкрийте Боже Слово – і ви одразу відчуєте, що Бог цього чекав. І, до речі, завжди чекатиме!»

Микола Савчук

 


Уривок з книги

 

Вступ

"Більше року тому я пообіцяв собі, що не проведу жодного дня без роздумів над Словом Божим. Я й раніше читав Біблію, але вирішив робити це більш систематично. Те, що з цього вийшло, ви тримаєте в руках.

Щодня я виокремлював час для читання одного розділу Нового Заповіту (як правило, невеликого уривка) і просив Бога дати духовне об’явлення на день.

Можливо, для більшості читачів ці коментарі будуть давно знайомими практичними реаліями християнського життя. А меншості я пропоную організувати власний щоденний час наодинці з Богом, Біблією і записником. Домовимося, що завтра (або найближчого понеділка) ви візьмете зручний товстий блокнот і почнете записувати короткі результати власної захоплюючої мандрівки сторінками Святого Письма. Повірте, там заховано стільки дорогоцінних духовних перлин, що навіть якби всі люди землі одночасно приєдналися до нашого флешмобу, який назвемо "Рік з Біблією та блокнотом" (#Bible_notes_year), то кожному б їх вистачило не на одну тисячу років! Бо не просто так апостол Павло пише: "О глибино багатства, і премудрости, і знання Божого! Які недовідомі присуди Його і недосліджені дороги Його!" (Рим. 11:33).

Моє бажання – щоб якомога більше людей полюбили цю неймовірну Книгу, якій у світі немає рівних, і зробили її своїм найкращим другом, партнером та дороговказом життя. І заклопотаний студент, якому поки що зовсім не до неї; і домогосподарка, яка в круговерті дня не знаходить часу навіть щоб попоїсти (не кажучи вже про читання); і вільний музикант чи художник, яких ще відлякує її радикальність; і успішний бізнесмен… Молюся, щоб Біблію полюбив і ти, дорогий читачу.

Як правило, мій час роздумів з "Біблією та блокнотом" припадав на ранок, ще до початку робочого дня. Однак ти можеш вибрати свій найзручніший час і найкраще місце для молитовного читання Біблії, коли ніхто не відволікатиме (ну, хіба лише горнятко духмяного чаю з цитриною).

Може, перший крок видасться дуже складним. Але далі буде значно легше.

А тепер ласкаво запрошую в щоденну біблійну мандрівку. Надіюся, на цих сторінках ви також знайдете корисні поради, підбадьорення та надію. І вірю, що вже незабаром передасте естафету щоденного читання іншим, як сьогодні це роблю я", - Богдан Галюк.

 

 

про наскнигиматеріалипідтримати

© 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ. Всі права захищено.

При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.5breads2fishes.com обов'язкове.

Електронна пошта: mail@5breads2fishes.com